Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Yurtdışında Konaklama

ÖĞRENCİ YURDU

konaklama, yaz okulu konaklama, yurtdışı konaklamaÖğrenci Yurtları, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olup, okuldan okula değişen seçenekleriyle tek kişilik veya paylaşımlı odalar şeklindedir. 24 Saat özel güvenlikle korunan yurtlarda, okul yetkilileri de sürekli olarak öğrencilerle beraberdir. Kimi yurtlarda kişiye özel banyo olduğu gibi kimi yurtlarda da paylaşımlı banyo (ortalama 3-4 öğrenciye 1 banyo) seçeneği mevcuttur.

AİLE YANI KONAKLAMA

Okullar tarafından özenle seçilmiş ailelerin yanında konaklayabileceğiniz bu seçenekle, hem ingilizcenizi daha fazla pratik yaparak geliştirme imkanı bulabilirsiniz hem de farklı bir kültürü daha yakından tanıma şansına sahip olabilirsiniz. Kimi ailelerde tek kişilik odada konaklayabileceğiniz gibi kimi ailelerde de farklı kültürden bir arkadaşınızla odanızı paylaşabilirsiniz.

 

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.