Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Neden ICEP WORLD?

Yaz Okulu & Yaz Kampı Programında ICEP WORLD'ü seçmeniz için çok önemli nedenleriniz var!

25 Yıllık Deneyim


Türkiye'nin en köklü yurtdışı eğitim kurumlarından biri olan ICEP WORLD, bilgi ve birikimiyle doğru yerde kaliteli bir eğitim almanıza yardımcı olacak ve ofis ağı çeşitliliğiyle de eğitim aldığınız süre zarfında yanınızda olacaktır.

Dünya Çapındaki Ofisleri ile Uluslararası Kuruluş


yurtdışı eğitim25 yıl önce Ankara'da küçük bir işletme olarak kurulan ICEP WORLD bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Denizli ofislerine ilave olarak, Avrupa ve Amerika'daki ICEP WORLD ofisleri ile sadece Türkiye'de değil tüm Avrupa'da hizmet veren uluslararası bir kuruluş haline gelmiştir.

Londra Ofisi


Türkiye'de İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Denizli ofisleri, Yaz Okulu & Yaz Kampı programının başvurusu esnasında size destek olurken, Londra ofisi de çocuğunuzun İngiltere'de kaldığı süre boyunca, çocuğunuzla ilgilenmeye devam edecektir. Acil yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ICEP WORLD yetkililerine kolayca ulaşabileceksiniz.
Londra ofisimiz ile tanışın


İngiltere’nin En Kaliteli Okullarında Profesyonel Eğitim


-Tüm okullar, İngiliz Kültür Heyeti British Council tarafından akredite edilmiş ve yüksek eğitim yeterlilikleri ENGLISH UK tarafından onaylanmıştır. Okulların seçiminde, daha önceki yıllardaki öğrenci memnuniyeti ve başarı oranları dikkate alınmıştır. Öğrenci gönderdiğimiz okulların büyük bir kısmı ICEP WORLD’ün yıllarca çalıştığı okullardır.
Populer Yaz Okulları & Yaz Kamplarımızla Tanışın


Her Şey Dahil Komple Program
Sonradan Sürpriz Fatura Yok!


Yaz Okulları & Yaz Kampları programımızda, öğrencinin uçağa binmesinden itibaren katılacağı her tür etkinlik ücrete dahildir. ICEP WORLD 'de nereye ne zaman, ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz.ICEP WORLD 'ün kontrolü dışında olabilecek ücret artışları veya azalmalarının hangi kalemlerde olabileceği, yapacağınız ekstra harcamaların neler olacağı size kayıt öncesinde bildirilir. Bazı aracı acentelerde olduğu gibi, ücrete dahilmiş gibi lanse edilen bazı ücretlerin aslında ücrete dahil olmadığı sürpriziyle karşılaşmazsınız. 

Profesyonel Vize Desteği


Türkiye'nin en köklü yurtdışı eğitim danışmanlığı kuruluşlarından biri olan ICEP WORLD aynı zamanda İngiltere'deki ünlü hukuk firmalarının temsilcisidir. Tüm personelimiz İngiltere vize sistemi ve göçmenlik hukuku üzerinde bilgi ve birikimine sahiptir. Öğrencilerimizin tüm vize işlemleri ve başvuru takibi ICEP WORLD tarafından yapılmaktadır.

Grup Katılımlarında Türk Rehber Öğretmen


Yaz Okulları & Yaz Kampları programımıza katılan her 10 kişilik grup için grup lideri olarak 1 öğretmen ücretsiz olarak programa kabul edilmektedir. Grup lideri olan öğretmenin gidiş-geliş uçak bileti, konaklama ve yemek gideri ICEP WORLD tarafından karşılanır.
Grup Katılımları için Ekstra Fırsatlar

Havaalanında Karşılama ve Uğurlama


İndiğiniz havaalanından okul yetkililerince karşılanacak ve konaklayacağınız yere kadar transfer edileceksiniz. Program bitiminde, yine aynı şekilde konakladığınız yerden havaalanına olan transferiniz gerçekleştirilecektir.

Her Gün Spor, Eğlence veya Gezi Aktivitesi


 Yaz okulu programının amacı, öğrencinin eğlenerek eğitim almasını sağlamaktır. Bu amaçla öğrencilerin İngiltere’de keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak aktiviteler düzenlenmektedir.

Velilere Düzenli Rapor


Öğrencinizin durumu hakkında her an ICEP WORLD 'den bilgi alabilirsiniz.İsteyen velilere öğrencinin İngiltere’de katıldığı aktiviteler ve dersleri hakkında bilgi verilmektedir.

İsteyen Velilere Çocukları ile Birlikte İngiltere’ye Seyahat İmkanı


İngiltere'ye çocuğunuzla birlikte gitmek istemeniz durumunda; çocuğunuzla aynı yerde kalacak şekilde konaklamanız ayarlanabileceği gibi çocuğunuza yakın bir otel veya pansiyonda konaklamanız da sağlanabilir. 

ICEP Burs Vakfı Gençlere Destek Oluyor!


ICEP WORLDYurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi, ICEP Burs Vakfı’nın sponsorudur ve elde ettiği gelirler ile ICEP Burs Vakfı’na destek olur. Bu destekler sayesinde ICEP Burs Vakfı, yeterli imkanı olmayan başarılı Türk öğrencilerine burs imkanları sağlamaktadır.


Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.