Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
1.545 $(5,289 TL)
1

Premium Full Program

ICEP WORLD portföyünde yer alan işletmelere,
direk yerleştirme ile yapılan iş eşleşmesi

Program ücreti; Amerika’daki işinizin kesinleştiği günü
takip eden 7 gün içinde ödenir (peşin ödeyenler hariç).

 

work and travel

Yüzlerce İşletme Bu Seçenek ile Elinizin Altında!


3 farklı opsiyon ile iş yerleştirilmesi yapılabilen bu seçenekle; portföyümüzde yer alan yüzlerce işletme detayını inceleyebilir ve tercihlerinize göre başvuru yapabilirsiniz.

Seçilmiş, Güvenilir ve Memnuniyet Oranı Yüksek İşletmeler


Premium Full Program dahilinde ki işletmeler, genellikle 20’den az çalışanı olan ve her yıl düzenli olarak ICEP WORLD’den öğrenci alımı yapan işletmelerden oluşmaktadır. Dolayısıyla katılımcı memnuniyetlerinin her yıl düzenli olarak tescil edildiği işletmelerdir.

 

Premium Full Program'da İşletmeler ile Eşleşme Süreci

 • Bu seçeneği tercih eden katılımcıların tüm beklentileri, kayıt anında ICEP WORLD danışmanları tarafından alınır.
 • Katılımcının kayıt olduğu tarihi takip eden 1 - 45 gün içerisinde, katılımcının beklentileri değerlendirilerek iş seçenek listeleri oluşturulur.
 • Bu seçenekte, bir adayın bir işletmeye yerleştirilme aşamasında, 3 farklı opsiyonla iş eşleştirmesi yapılabilmektedir;
  1. Job Fair – ONLINE (İşletme Bilgi Bankası) ile iş yerleştirilmesi; İnternet ortamında bulunan ve portföyümüzde yer alan işletmeler ile katılımcılarının ayrı ayrı profillerinin oluşturulduğu veri tabanı üzerinden yapılan iş eşleştirmesidir.

   Katılımcılara, kayıt olmalarını takip eden 1 – 45 gün içerisinde bir kullanıcı adı ve şifre verilir. Katılımcılar kullanıcı adı ve şifreleri ile “İşletme Bilgi Bankamıza” giriş yaparak, sisteme yüklenmiş işletmeleri inceler ve tercih ettikleri bir ya da birden fazla işletmeye, tek bir bilgisayar tuşu ile başvuru yapabilirler.

   Bu aşamada katılımcılar ve işverenler; “İşletme Bilgi Bankası” üzerinden, online görüşme yaparak, taleplerini ve sorularını birbirlerine yöneltebilirler.

  2. Job Fair - VIRTUAL ile iş yerleştirilmesi; Katılımcının; iş listelerimizde bulunan bir işletmeyi tercih etmesi ve işverenin bu tercihi olumlu karşılaması durumunda, İnternet ortamında yapılan, sanal görüşme ile yapılan iş eşleştirmesidir.

   Bu aşamada katılımcılar ve işverenler; taleplerini ve sorularını sanal görüşme ile birbirlerine yöneltebilirler.

  3. Direk Yerleştirme ile iş yerleştirilmesi; Katılımcının; iş listelerimizde bulunan bir işletmeyi tercih etmesi ve işverenin bu tercihi olumlu karşılaması durumunda, direk olarak yerleştirmenin yapıldığı iş eşleştirmesidir.
 • Çalışacağınız İşletmenin Kesinleşmesi; İşveren ve katılımcı karşılıklı olarak anlaştığı takdirde, iş sözleşmesi imzalanır ve katılımcının iş eşleşmesi kesinleşmiş olur.

Premium Full Program Seçeneğinde Taleplerin Gerçekleşme Oranı ;
Geçtiğimiz yıllarda katılımcıların tercih ettikleri bir işletme ile eşleşme oranı %97, programa grup olarak katılan katılımcıların aynı işe yerleşme oranı %94 olarak gerçekleşmiştir.

 

Diğer Masraflar

Ön Kayıt Ücreti
300 $
Kayıt anında ödenir.
SEVIS Ücreti
35 $ (124 TL)
Program ücreti ile birlikte ödenir.
Vize Başvuru Ücreti
160 $ (566 TL)
Vize randevusu alınmadan önce ödenir. (Şubat, Mart, Nisan, Mayıs)
Pasaport Ücreti
87,5 TL)
Pasaport çıkartacağınız gün ödenir.
Uçak Bileti (Gidiş-Dönüş, Ort.)
600-900 Euro (2,384-3,576 TL)
Uçak biletini aldığınız gün ödenir. (Mart, Nisan, Mayıs)
Cep Harçlığı (En az)
500 $ (1,769 TL)
Amerika'ya giderken yanınızda götürmeniz gerekir.
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.