Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

WAT Şirketlerinin Görevleri

Sadece Amerika'da yapılan Work & Travel programı üniversite öğrencilerinin genel olarak en çok tercih ettiği programlardan biridir. Dil okulu ya da diğer programlara göre daha düşük maliyetli olan bu programa katılabilmenin en önemli şartı, üniversite öğrencisi olmaktır. Türkiye'de work and travel yapmak isteyen öğrenciler için, yurtdışı bağlantıları olan firmalar, öğrenicilere yardım etmektedir. Amerika'da iş bulma, çalışma izini getirtme ve vize danışmanlığı gibi hizmetler veren bu şirketleri öğrenci belirlemektedir. Üniversitelerin çok olduğu şehirlerde olan bu şirketler, öğrencilerin taleplerine göre iş belirlemeye çalışırlar.

 •  
  Work and Travel Sıkça Sorulan Sorular
  ICEP WORLD şubelerimize şahsen, posta ya da e-mail yolu ile iletmeniz, kayıt işleminiz için yeterli olacaktır.
  DETAY
 •  
  Work and Travel Nedir
  Katılımcılara yaz döneminde Amerika'da hem çalışıp hem seyahat etme imkanı tanıyan, dünyanın en gelişmiş ve en popüler...
  DETAY
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.