• EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

Work and Travel Konaklama

amerikada konaklama Work and travel programında Amerika'da nerede ve ne şekilde konaklayacağınız,çalışacağınız işletmeye göre değişiklik gösterir.Konaklamalar;yurt konaklaması,sezonluk kiralanmış paylaşımlı evler,hosteller,apartman daireleri ya da işletme içi konaklama birimleri şeklinde olmaktadır.Bunun dışında öğrenciler kendi tercih ettikleri yerlerde de konaklayabilirler.

Konaklama ücretleri eyaletlere göre değişiklik göstermektedir. Amerika'nın kuzey ve iç kesimlerinde Aylık konaklamalar ortalama 200 USD iken Florida,Miami gibi şehirlerde aylık 500-600 USD civarında olabilmektedir.

ICEP WORLD Yurtdışı eğitim Work and travel öğrencileri,ilgilendikleri işlerin konaklama koşullarını ve ücretlerini tüm ayrıntılarıyla işletme detaylarında görebilmektedirler.
   
 "Yaz tatilimi Amerika'da geçirmekten o kadar çok mutluyum ki...Hem çalışıp hem de dünyanın bir çok yerinden insanla tanışmak hayatıma birçok şey kazandırdı.Orda gezerken kaybolmak bile çok güzeldi..."

Ferhat Bağ
Osmangazi Üniversitesi
 
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 3.731, USD: 3.077, AUD: 2.341, EURO: 3.348, CAD: 2.294
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.