Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

ICEP WORLD Amerika, Resmen Work and Travel Sponsoru Oldu!

Resmi WORK AND TRAVEL Sponsoru olmak ne demektir?

icep work and travel sponsoru, work and travel Türkiye’deki tüm WORK AND TRAVEL acenteleri,WORK AND TRAVEL programına katılacak öğrenciler için resmi çalışma izni ve vize sponsorluğu anlamına gelen DS 2019 (Certificate Of Eligibility For Exchange Visitor Status) belgesini Amerika’daki, Amerika Dişişleri Bakanlığı’ndan (Department Of State) onaylı sponsor firmalardan birisine onaylatmak zorundadır.

Programa kayıt olan öğrencilere ait bilgi ve belgelerin, Türkiye’deki WORK AND TRAVEL acenteleri tarafından bu sponsor kuruluşlara iletilmesinden sonra resmi çalışma izin belgesi (DS 2019) basılmakta, öğrenciler bu belge ile vize başvurusu yapabilmektedir. Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri tarafından sıkı denetim ve incelemeler sonucunda atanan resmi sponsorlar, katılımcıları programın genel çerçevesi hakkında detaylı olarak bilgilendirmekle yükümlüdür.

ABD Dışişleri Bakanlığı, ICEP WORLD San Francisco ofisimizin yaptığı başvuruyu yerinde bularak, başvurunun kabul edildiğini resmen onaylamış ve bu kararı kendi resmi web sitesinden duyurmuştur. Bu yetki, sunulan hizmet kalitesinin, ABD Hükümeti’nin en yetkili organı tarafından resmen onaylandığı anlamına gelmektedir.

ICEP WORLD, WORK AND TRAVEL programı için aracı değil sponsor, yani programa katılmak için ihtiyaç duyulan DS 2019 belgesini basma hakkı olan Türkiye’deki tek yetkili kuruluştur.

Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmeyi ilke edinen ICEP WORLD, Türkiye’de WORK AND TRAVEL programında yeni bir dönemi başlatmanın gururunu yaşamaktadır.

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.