Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Work and Travel Çalışma Saatleri ve Gelirler

calisma saatleri, work and travel Work and travel programında çalışma saatleri çalışılacak işletmeye göre farklılık gösterir.
Öğrenciler ortalama 30 saat ve üzeri çalışırlar bunun karşılığında saatlik olarak ücretlerini alırlar.Çalışma saatleriniz işletmenin yoğunluğuna göre şekillenmektedir.Çalışma ücretleri saatlik olarak 7,50USD ile 10 USD arasında değişmektedir.Ortalama 12 hafta çalışan bir öğrenci minimum 2700 USD ile 3600 USD aralığında bir gelir elde eder.İşinizde kazanacağınız minimum gelirleriniz;dil yeterliliğinize,iş yerinizdeki performansınıza,işveren ve iş arkadaşlarınız la kurduğunuz diyaloğa ve iş yerindeki diğer ekstra gelirlere göre artış gösterebilir.Bu ekstra gelirler;fazla mesai uygulamaları,primler,bahşiş gelirleri,ikinci bir işte çalışma ile mümkün olabilir.

Work and Travel programında kazanacağınız minimum gelirler ile konaklama,beslenme,ulaşım,genel harcamalarınızı ve gezilerinizi karşılayabilirsiniz. İkinci bir işte çalışma şansınız olursa hesaplı davranıp paranızı da biriktirdiyseniz hep hayalini kurduğunuz i phone4 cep telefonu,ipad gibi elektronik eşyalarınızı bile alabilirsiniz.Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.