Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Work and Travel Programındaki
Çözüm Ortağımız: CCI Greenheart

cci logo, work and travel, sponsor

Amerika'da 1985 yılında kurulan ve merkezi Chicago’da bulunan CCI Greenheart, dünyanın 34 değişik ülkesi adına, Amerika'da kültürel değişim programlarının resmi düzenleyicisi olarak tanınmaktadır. Amerika Dışişleri Bakanlığı’nca, WORK AND TRAVEL programında resmi sponsor olarak yetkilendirilmiştir.

Yurtdışından Amerika’ya getirdiği öğrencilerin rakamsal büyüklüğü yerine, öğrencilerin ve işverenlerin ortak memnuniyet oranlarına önem veren CCI Greenheart, Türkiye’de ICEP WORLD ile ortak çalışmalar yapmaktadır.

Council for International, Education Travel (CSIET) tarafından akredite edilmiştir ve Federation of International Youth Travel Organisations (FIYTO) üyesidir.
   
 "Gitmeden önce düşündüklerinzden çok daha farklı şeyler tecrübe edebileceğiniz,bazen zorlasada fırsatları değerlendirdiğiniz zaman çok yer gezip,görüp,eğlenip,ingilizcenizi geliştirip para da kazanabileceğiniz bir program."

Emrecan Bilir
Anadolu Üniversitesi Kimya Müh.
 
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.