Şarap Takdiri

şarap takdiri testi


Şarabın anlaşılması, bir otelcinin sahip olması gereken önemli bir beceri setidir. Bu atölye çalışmasının amacı öğrencileri bir günde şarap garsonu olarak eğitmekten ziyade onlara en önemli temel bilgileri temel düzeyde kazanmaları konusunda yardım etmektir.

Bu atölye çalışmasının kapsamına giren konular; şarap derecelendirme araştırmaları, şarap eleştirisine giriş, şarap görgü kuralları, şarabın servisi ve takdiri, şarap tedariki ve şarap mezatlarıyla ilgili temel bilgiler, bir mahzen koleksiyonunun oluşturulması, yiyecek ve şarap eşleştirmeleri, şarap tadım ve yemeklerine ev sahipliği yapma ve dünyanın başlıca şarap bölgeleri ile ilgili özet bilgiler verilmesini içermektedir.

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri , ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, NZD: , CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.