Doğru Servis Etme Sertifika Programı

doğru servis etme


Doğru servis etme; British Columbia bölgesinde zorunlu olan ve lisans sahiplerini, yöneticileri ve servis görevlilerini alkol servis etmeyle ilgili yasal sorumlulukları ve aşırı alkol servisiyle ilgili problemlerin önlenmesine yönelik etkili teknikler konusunda eğitmektedir.

Doğru servis etme sertifikası önemli bir sertifikadır. Öğrenciler program boyunca alkol servisi yapan yiyecek ve içecek satış noktalarına yerleştirileceklerdir.
Etkinlik ister öncelikli olarak yiyecek satan, ister öncelikli olarak içki satan ya da özel kutlama lisansına sahip olan bir yerde olsun, servis görevlilerinin ve yöneticilerin geçerli bir "Doğru Servis Etme" sertifikasına sahip olmaları gereklidir.


ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri , ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, NZD: , CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.