Londra Dil Okulları

Tarih: 6/12/2013 5:12:00 PM   Gönderen: Webmaster

İngiltere'nin neredeyse tüm şehirlerinde artık oldukça sık karşımıza çıkan dil okulları özellikle Londra şehrinde çok yaygındır. Fiyatlarına, bulundukları yere, konumlarına, öğrenci kapasitelerine, program yelpazelerine, ders saatlerine ve daha önce eğitim gören öğrencilerin memnuniyetine göre farklılıklar gösterirler.


Londra'nın 1. bölgesine yerleşmişlerdir. Eğitim almak isteyen öğrencilerin genelde tercih ettikleri yerler merkezi yerlerdir. O yüzden öğrencilerin en çok gezip görmek istedikleri yerlerde bulunmaktadır.


Londranın başkent olmasının dışında, çok canlı bir şehir olması, gezilecek ve görülecek pek çok turistik mekanın olması ve dil okuluna gitmek isteyen öğrencilerin her aradıklarını kolaylıkla bulabilmesi, daha fazla milliyetten öğrenci ile tanışabilmesi açısından eğitim acentaları tarafından özellikle tavsiye edilir.

Diğer Makaleleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.