Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Yurtdışı Eğitim Bursa

Tarih: 4/30/2013 2:40:00 PM   Gönderen: Webmaster

Bursa, ülkemizin batısında yer alan, Marmara bölgesi sınırları içerisinde yer alan bir şehirdir. Osmanlı'nın kurumsal alanda, devlet teşkilatlanması anlamında pek çok önemli adımının atıldı, osmanlı beyliğinden gerçek anlamda devlet statüsüne geçildiği bir şehirdir Bursa. Günümüz Bursa'sına baktığımızda ise, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki en gelişmiş sanayi merkezlerinden biri olan, şehirde gelişmiş ekonomik etkinliklerin yanı sıra, sosyal, kültürel pek çok alanda ülke standartlarının üzerine çıkmış bir Bursa görüyoruz. 2, 730, 750 kişilik 2011 yılı nüfus verilerine göre Bursa, nüfus büyüklüğü bakımından Türkiye'nin 4. büyük kenti.


Eğitim alabileceğiniz pek çok okuluna Bursa'dan ulaşmanız mümkün. Malta dil okulu fiyatları daha uygun olmasıyla alternatif bir çözüm oluştururken, İngiltere dil okulları, İrlanda dil okulları da alternatifiniz olabilir.
Türkiyenin tek ve ilk dilokulu arama ve fiyatlandırma portalı olan sitemiz, size bu konuda en ayrıntılı bilgiyi verecektir.


http://www.dilokulubul.com/?icepworld

Diğer Makaleleri İncele

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.