Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Worthing'de Dil Okulları

Tarih: 4/17/2013 12:17:00 PM   Gönderen: Webmaster

İngiltere'nin Batı Sussex bölümünde bulunan ve 2011 nüfus verilerine göre 100 bin'in üzerinde bir nüfus barındıran Worthing şehri, ingiltere'nin güneyindeki tipik bir sahil yerleşmesidir. İlk olarak şehrin bulunduğu alanda neolitik dönemde yerleşme kurulmuş olup, önceleri madencilik merkezi olan bu şehir daha sonraları farklı bir gelişim göstermiştir. Önemli bir tatil merkezi olan şehirde, 1893-1894 yılları arasında dünyaca ünlü yazar Oscar Wilde'de tatil yapmıştır. Londra'ya 79 kilometre mesafede olan şehirden tren ulaşımı ile 1 saatten biraz fazla bir sürede londra'ya ulaşmak mümkündür.


İngiltere'deki okulların çoğu kez farklı kategorilerde inceledik. Ancak fiyat ve tercih yoğunluğu bazında bir inceleme yaptığımızda genel hatlarıyla Londra ve çevresinde yer alan okullar, diğer destinasyonlara oranla daha popüler olduğunu söyleyebiliriz. Londra fiyatları, yaşam giderleri en büyük bütçe gerektiren seçenektir. Ancak Londra'ya hem yakın olup hem daha sakin hem daha ucuz Worthing'deki okullar oldukça cazip. Londraya 1 saat 15 dakka mesafede, aynı zamanda sahile yakın bir yerleşmede yurtdışı eğitim döneminizde oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Diğer Makaleleri İncele

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.