Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

St Blazey'de Yurtdışı Dil Okulları

Tarih: 4/10/2013 12:06:00 PM   Gönderen: Webmaster

St Blazey, Birleşik Krallık içerisinde, İngiltere COrnwall'da yer alan küçük bir kasabadır. Britanya adasının en güneybatı ucunda bir yerleşme olan St Blazey, St Austell in 4. 8 doğusunda, Tywardreath'ın 1. 6 kilometre batısında ve Par'ın 1. 6 kilometre kuzeyinde yer almaktadır. Þehir adını Ermeni bir azizden almaktadır. St Blazey bulunduğu yer itibari ile iklimin İngiltere içerisinde en yumuşak ve sıcak olduğu yerlerden birindedir. Bu bölgede hava koşulları iç ve kuzey bölgelere oranla çok daha sıcak, ılıman ve daha az yağışlıdır.İngiltere okulları arasından size uygun olan dil okulunu en kısa süreçte, en hesaplı ve kalitesini bulmanızda  eğitim danışmanlarımız sizlere iyi birer rehber olacaktır.
Icep World, eğitimi için, iyi bir dil kursu bulmanız için, üstelik hiç bir danışmanlık ücreti ödemeden size özel indirim ve promosyonları, piyasadaki diğer fiyatlara oranla daha uygun seçeneklere bulmanızı sağlayacaktır.
Londra okullarından Amerika, İrlanda, Avustralya, Almanya, Malta daha pek çok yurtdışı okul hakkında da eğitim danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Makaleleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.