Portslade  İngiltere Dil Kursu ve Yurtdışı Dil Okulları

Tarih: 4/1/2013 10:35:00 AM   Gönderen: Webmaster

Portslade, bulunduğu yer itibari ile, ingiltere ve iskoçya'yı da kapsayan büyük britanya adasının en güney kısmında yer alır. Bulunduğu yer bu büyük adanın güney kısmında yer alan bir deniz kıyısı alanıdır. Brighton ve Hove şehrine bağlı olan bu yerleşme, bizimkilerin aynısı olmasa da bir köy yerleşmesi olarak bilinmektedir. Portslade Romalılar'In Britanyayı feth ettiği dönemde kullanılmış olan bir yerleşme olmasına karşı, bugünküne benzer yerleşik yapısı İngiltere krallığı içerisinde 16'yy içerisinde gerçekleşmiştir. Tren yolunun 1840'lı yıllarda köye ulaşması ve daha sonraki süreçte A27 kara yolu bağlantısı, gerek Brighton a gerek Londra'ya yakınlığıyla önemli bir sayfiye yeri olma özelliği kazanmıştır.


Tarihi bir yerleşme olan Portslade'de okullar vasıtasıyla ingilizcenizi geliştirebilir ve Portslade'in tadını çıkartabilirsiniz. Tarihi caddelerinde keyifli zamanlar yaşayabileceğiniz Portslade'de yer alan okulu fiyatları, Londra'ya oranla daha uygun ekonomik çözümler sunmaktadır.

Diğer Makaleleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.