Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Oxford'ta Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları

Tarih: 3/27/2013 11:50:00 AM   Gönderen: Webmaster

Oxford, bulunduğu konum itibari ile ingilterenin, güneydoğu bölgesinde yer alan şehirlerden bir tanesidir. Oxford'u dünyaca ünlü bilinirliğe kavuşturan önemli bir faktör söz konusudur, o da Oxford Üniversitesidir. Dünyanın gelmiş geçmiş en köklü üniversitelerinden bir tanesi olma özelliğine sahip Oxford Universitesi kampüsü Oxford şehrindedir. Oxford üniversitesi, kuruluşuna baktığımızda tarihçiler kesin bir tarih vermemektedir ve de yaklaşık olarak kuruluşu 11. yy'a kadar gitmektedir. Muazzam bir mimariye sahip olan Oxford üniversitesi, önemli bir turistik çekim merkezidir. Oxford universitesinin akademik başarıları da üst düzeydedir, medyadan bir yansıma olarak okul, 2003, 2004, 2005, 2006 yılları arasında ingilteredeki en iyi okul seçilmiştir.


Eğitim için dünya'da bir çok ülkede okul hizmet vermektedir. Avrupa kıtasında okullar ingilizce eğitimde önemli bir konumda yer almaktadır. Malta küçük bir ada devleti olan Malta'nın uzun süreli eğitim dönemleri için sıkıcı hale gelebilmektedir. Okullar içerisinde Londra başı çekiyor. Fiyatları da aynı şekilde yüksek konumda.
Daha küçük şehirler;Oxford Brighton, Cambridge, Eastbourne, Southbourne, York gibi, yurtdışı eğitimde sizlere uygun fiyatlar sunmaktadır.

Diğer Makaleleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.