Malvern'de İngiltere Dil Kursu

Tarih: 3/22/2013 11:06:00 AM   Gönderen: Webmaster

Malvern, Büyük Britanya Adası'nın güneybatı bölgesinde yer alan şehirlerden bir tanesidir. Þehir Wolverhampton'un güneyinde, Bristol şehrinin ise kuzeyinde yer almaktadır. Þehrin batısında Hereford, doğusunda ise Banbury şehirleri yer almaktadır. Maritime bir iklime sahip olmasına rağmen, özel coğrafi faktörler Malvern'in ikliminin şekillenmesinde önemli bir etki yapmıştır. Ölçülen en düşük ve en yüksek sıcaklıklar, Malvern'in iklimindeki karasal etkiyi gözler önüne sermektedir. Sözgelimi 1981 yılının aralık ayında ölçülen -18. 1 derecelik en düşük sıcaklık ve 1990 yılının Ağustos ayında ölçülen 35. 8 derecelik sıcaklık, karasal özellikleri rahatlıkla görmemizi sağlıyor.


Malvern'deki ingiltere dil okullarına giderek kariyeriniz için önemli bir adımı gerçekleştirebilirsiniz. Gerek çalışan gerek ise henüz iş hayatına atılmamış olan öğrenciler için ingilizce dilini çok iyi bilmek, iş hayatı için oldukça büyük bir gerekliliktir. Malvern dil okullarının artı yönü ise, şehirde çok fazla Türk öğrencinin yer almıyor oluşu, bu size zorunlu olarak ingilizce konuşmak olarak geri dönecektir. Malvern'deki ingilizce eğitimi fırsatları ve diğer İngiltere okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi için yurtdışı eğitim danışmanlarımız ile irtibata geçiniz.

Diğer Makaleleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.