Hastings'de Dil Okulları

Tarih: 3/19/2013 1:22:00 PM   Gönderen: Webmaster

Hastings, İngiltere'nin güneyinde deniz kıyısında yer alır. Londra'nın 85 kilometre güneydoğusunda yer alan şehrin yerleşik nüfusu yaklaşık olarak 90 bin civarındadır. İngiltere tarihinde önemli bir kırılma noktasına sahip olan şehir, önemli bir tarihe sahiptir. 1066 yılında Normanlar ile İngilizler arasında yaşanan büyük bir savaşa sahne olan şehirde, savaş Normanların galibiyeti ile sonuçlandı ve Normanlar İngiltere'nin yeni sahibi oldu. Bu savaşta Norman ordusuna komutanlık eden ve savaş sonunda İngiltere Kralı olan I. William, Fatih Ünvanı sahibi oldu. Günümüzde 29. 72 km2 alana kurulmuş Hastings şehri, yaklaşık 90 bin kişilik bir nüfusa sahiptir.


Hastings'te dil okullarına kayıt yaptırarak, kaliteli bir eğitim alarak verimli bir dönem geçirebilirsiniz. İngiltere dil kursu seçeneklerinin oldukça popüler olduğu günümüzde, binlerce öğrenci eğitim amacıyla ziyaret gerçekleştirmektedir.

Diğer Makaleleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.