Swieqi'de Yurtdışı Eğitim ve Malta Dil Okulları

Tarih: 2/21/2013 5:22:00 PM   Gönderen: Webmaster

Swieqi, Malta'nın kuzeydoğusunda yer alır. Sliema'nın otobüsle 15 dakika uzağında olan yerleşme özellikle sahip olduğu villalarla ünlüdür. Malta'nın gece hayatı ve eğlence merkezleri Paceville ve St Julian's, Swieqi'ye yürüyüş mesafesindedir. Þehrin ismi Malta dilinde' Su kanalları' anlamına gelmektedir ve eski bir tarım merkezi olan şehir geçmişinin izini taşımaktadır. Þehrin nüfusu 8. 200 civarındadır.


İngilizce'nizi geliştirmek için ülkemize yakın coğrafyadaki bu dil okulu merkezinde, ingilizcenizi geliştirir ve  kariyerinize katacağı artıların keyfini çıkartmaya başlarsınız. Malta'da eğitim alabileceğiniz yerlerden bir tanesi de Swieqi'deki dil okullarıdır. Küçük bir ada olan Malta'yı baştan aşağı gezme şansına sahip olabileceksiniz. Ada İçerisinde oldukça güzel bir konumu bulunan Swieqi, en uygun merkezlerden bir tanesidir. Dil okulu fiyatları için Yurtdışı Eğitim danışmanınızla iletişime geçiniz.

Diğer Makaleleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.