Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Malta Dil Okulları St Juliansda Dil Eğitimi

Tarih: 2/21/2013 5:22:00 PM   Gönderen: Webmaster

St Julians, Maltanın başkentliğini yapan Valletta şehrinin kuzeyinde kıyı boyunca uzanan bir kasabadır. Özellikle Paceville olarak bilinen bölgesinde Restaurantlar, gece kulüpleri, hoteller gibi pek çok turizm endüstrisine ait merkez bulunmaktadır. St julians dünyanın pek çok insanın ziyaret ettiği, Maltanın en büyük turizm merkezlerinden bir tanesidir. 2005 yılı kasım ayı nüfus verilerine göre St. Julians'da 7. 667 kişilik bir nüfus mevcuttur.


Malta'da çok fazla tercih edilen yerlerden bir tanesi de St Julians'dır. Amerikan ya da İngiltere Dil okullarına güzel bir alternatif olan Malta , konum itibari ile oldukça keyifli ve kaliteli bir eğitimi almanızı sağlayacaktır. St Julians'a gittiğinizde çok sayıda cafe, restaurant ve gece hayatıyla sizlere oldukça keyifli seçenekler sunmaktadır.

Diğer Makaleleri İncele

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.