Gzira Malta Yurtdışı Eğitim

Tarih: 2/21/2013 5:22:00 PM   Gönderen: Webmaster

Gzira Malta'nın kuzeydoğusunda yer alan Msida ile Sliema arasında yer alan bir kasabadır. Mart 2011 verilerine göre nüfusu 8. 392'dir. Gzira kelime olarak, Malta dilinde'Ada' anlamına gelmektedir. 19. yy ortalarında Þovalye Jacob Tagliaferro tarafından Gzira'ya bir yazlık köşk inşa edilmiştir. Daha sonra Gzira'da yerleşim günden güne artmıştır ve nüfusunda da artış gözlenmiştir. Bu bölge daha sonra işçilerin yaşadığı bir banliyo alanı olarak bilinmeye başlanmıştır. Bugünkü nüfusunun oluşumunda ve Gzira'nın popüler bir destinasyon oluşunda, Malta üniversitesine ve başkente yakın olan merkezi konumu önemli bir etkendir.


Malta, gerek ucuz okullarıyla gerekse doğal güzellikleriyle ingilizce eğitim için en fazla tercih edilen destinasyonlardan bir tanesidir. Malta'daki okullar ingilizce eğitim veren ingiltere okulları, amerikan okullar kadar popüler okullardır. Malta özellikle yaz aylarında giderek, yaz tatilinizi de değerlendirmiş olacaksınız. Malta seçeneklerden bir tanesi olan Gzira'daki dil okulları deneyimli kadrosuyla sizleri bekliyor.

Diğer Makaleleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.