Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Miami Yurtdışı Dil Okulları

Tarih: 2/7/2013 2:32:00 PM   Gönderen: Webmaster

Miami, Amerika Birleşik devletlerinin güneydoğusunda yer alan ünlü kentidir.Florida eyaletine bağlı olan , şehir Amerika'nın en ünlü turizm şehirlerinden bir tanesidir.Dünya'nın pek çok farklı coğrafyasından turistin geldiği adada yaklaşım 5.000 civarında da Türk yaşamaktadır.Özellikle Güney Amerika ve civar adalardan göçmenlerin yaşadığı şehirde en çok konuşulan dil İspanyolca'dır.Miami'de ülkemizden de pek çok ünlü isim ev almıştır.


Yurtdışında Dil Eğitimi almak isteyen öğrenciler için, Miami dil okulları oldukça keyifli bir seçenektir.Dünyaca ünlü bir turizm merkezi olan Miami'de İngilizce'nizi geliştirirken, pek çok yeni kişiyle arkadaş edinme şansınız olacaktır.Amerikan Dil Okulları arasındaki en keyifli şehir yaşantılarından birine sahip olabileceğiniz Miami'de , pek çok ünlü dil okulu markasının okulları arasından seçiminizi yaparak Yurtdışı Eğitiminizi gerçekleştirebilirsiniz.Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından Miami Dil okulları ve Diğer Amerikan Dil Okulları hakkında bilgi alınız.

Diğer Makaleleri İncele

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.