Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Dil Okulu Amerika-Amerikan Dil Okulları

Tarih: 12/24/2012 4:44:00 PM   Gönderen: Webmaster

Amerika birleşik devletlerinin güney sınırında Meksika, kuzey sınırında ise Kanada yer alır.Ülkenin resmi kuruluş tarihi 4 temmuz 1776.Doğu ve batısında bir ülkeyle kara sınırı yoktur.Doğunda Atlas Okyanusu batısında ise Büyük okyanus yer alır.Denizaşırı toprakları ve 51 eyaletiyle yaklaşık 308 milyon insana ev sahipliği yapar.


ABD, pek çoğunu filmlerde gördüğümüz,yüksek gökdelenlerinde bulunduğu pek çok sayıda metropole ev sahipliği yapar.Bu şehirleri ziyaret etmek ülkemizden pek çok insanın hayalini süslemektedir. Teknolojinin geliştiği 2000’li yıllarda, kitle ulaşım araçlarının yaygınlaşması,özellikle hava ulaşımındaki gelişmeler bu ülkeye ulaşmanın günden güne daha kolay olmasını sağlamıştır.


Amerikan dil okullarında okumak,ingilizceyi bu büyük ülkede yaşayarak , kefşederek öğrenmek artık çok daha kolay.Amerikan dil okulları sahip oldukları ucuz fiyatlı dil okulları, kişilerin dil durumlarına göre dizayn edilmiş kurslarla Türkiye'den gelen çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapıyor.Ülkenin çok farklı yerlerine konuşlanmış çok sayıda dil okulundan istediğiniz şehirdekini seçerek, yurtdışı dil eğitiminize başlayabilirsiniz.

Diğer Makaleleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.