Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Doncaster’da Yurtdışı Dil Eğitimi

Tarih: 1/26/2013 10:25:00 AM   Gönderen: Webmaster

İngiltere'nin Güney Yorkshire Bölgesinde yer alan bir kent ; Doncaster. Þehirde yaşayanlar buraya 'Donny' takma ismini vermişlerdir.Konum olarak Büyük Britanya adasının ortasında yer alan Doncaster M.Ö’ye kadar inen köklü bir tarihe sahiptir.Ancak son 300 yıllık süreçte, Sanayi devrimi sonrası 18yy 'dan itibaren önemli sanayi kuruluşlarının yogunlastıgı Doncaster cok fazla göç alarak büyük bir kentsel merkeze dönüşmüştür.Bu göç ve gelişmişlikte kömür üretimi de oldukça önemli bir yere sahiptir.Doncaster 20.yy'ın başında ülkenin en geniş Kömür Madeni çıkarma alanına dönüşmüştür.Buradan çıkarılan kömürler Don nehri aracılığıyla çelik üretim merkezi olan Scunthorpe , Sheffield ve Rotterdam gibi alanlara götürülmekteydi.Doncaster günümüzde hizmet sektörünün hızla gelişme gösterdiği bir kent özelliğine bürünmüştür.


Doncaster yurtdışı eğitiminizi oldukça keyifle gerçekleştirebileceğiniz yerlerden bir tanesidir.Doncaster ,gece hayatının çok yoğun olduğu bir şehirdir.Þehir özellikle birbirine 2-3 dakika yürüyüş mesafesinde olan bar ve klupleriyle ün yapmıştır.İngiltere'de dil eğitimi planları yapan ve bunu tipik bir orta İngiltere kentinde yapmak isteyen ve yurtdışı eğitimine renk katmak isteyen öğrencilerin Doncaster dil okullarına da göz atması gerekmektedir.Yurtdışı Eğitim danışmanlığı yapan firmalardan İngiltere dil okulları ve Doncaster dil okulları hakkında bilgi alınız.

Diğer Makaleleri İncele

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.