Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Canterbury'da Dil Eğitimi

Tarih: 1/26/2013 10:25:00 AM   Gönderen: Webmaster

Canterbury, tarihi M.Ö ‘ye kadar uzanır.İngiltere'nin güneybatısında yer alan şehir, Keltler tarafından kurulmuştur.Aynı Londra'da olduğu gibi Roma'lılar Britanya’yı fethettikten sonra burayı yeniden imar etmiştir, yepyeni bir şehir planıyla yeni kamu binalarıyla ortaya yepyeni bir Canterbury çıkartmışlardır.
Canterbury halkı tarihinde pek çok farklı istilacıyla savaşmak zorunda kalmıştır.9. ve 11. yüzyıldaki Viking saldırıları bunlardan sadece birtanesidir.2. dünya savaşı sırasında Almanların savaş uçaklarının da merkezinde olan Canterbury bu savaşta da büyük hasarlar almıştır.Bu dönemde pek çok kışla ve hastanenin kuruldugu Canterbury Alman hava saldırılarının hedeflerinden bir tanesi olmuştur.


Dil eğitimi için gidilecek en doğru adresin İngiltere olduğu aşikardır.Gerek sahip olduğu köklü dil okulları, gerekse dil eğitimi konusunda tecrübe gerekse de konuyla ilgili sağlam alt yapı, İngiltere'yi dil okulları konusunda dünyanın ne popüler dil eğitimi merkezleri konuma taşımıştır.İngiltere dil okullarının bu kadar gelişmiş olması size de pek çok farklı alternatif oluşturmaktadır.Bütçenize,ilgilerinize, ihtiyaçlarınıza göre pek çok İngiltere Dil Okulu , pek çok farklı merkezde konumlanmış bulunmaktadır.Daha ekonomik dil okulu ve tipik bir ingiliz şehrinde dil öğrenimi almak isteyenler için güzel bir tercih de Canterbury Dil okullarıdır.Dil okulu fiyatları uygun olan bu şehirde günlük harcamaların da düşük olması örneğin Malta dil okullarında harcayacağınız paraya size ingiltere'de dil eğitimi alma şansı sunacaktır.

Diğer Makaleleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.