Bristol Dil Okulları

Tarih: 1/26/2013 10:25:00 AM   Gönderen: Webmaster

Bristol, 2009 verilerine göre merkezinde 433 bin kişinin yaşadığı Güney-Batı İngiltere'nin en büyük şehridir.Etrafındaki banliyo ve kırsal alanlarla birlikte 1 milyonu aşan nüfusuyla ise İngiltere'nin en büyük 6. şehri olma özelliği taşır.Çok eski şehir geleneğine sahip olan Bristol'ün kraliyet tarafından şehir statüsü alması 1155 yılında olmuştur.Tam anlamıyla bulundugu bölgenin ticaret, eğitim ve kültür anlamında dinamosu olan Bristol’un ekonomik etkinlikleri; Mühendislik,havacılık, finansal servisler , medya ve turizm gibi hizmet sektörü alanları gelmektedir.


Yurtdışı eğitim planlayan ve bunu İngiltere dil okullarında gerçekleştirmek isteyen öğrenciler belli başlı şehirlere yoğunlaşmış durumda.Bristol dil okulları sizi bu yoğunlaşmaya alternatif olarak Bristol'e davet ediyor.Cünkü Bristol’de Londra dil okulu fiyatlarına oranla daha uygun dil okulu fiyat seçenekleri sizi bekliyor.İngiltere dil okulları hakkında araştırma yaparken buna Bristol dil okullarını da eklemenizi tavsiye ederiz.


Diğer Makaleleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.