Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

IELS Malta Dil Okulları

Tarih: 7/16/2013 3:09:00 PM   Gönderen: Webmaster

IELS dil eğitim merkezi, LAL Grupa  ait başarılı okullardan biridir. Uzun süredir Maltada varlığını koruyan IELS, Sliemada hizmet vermektedir. Fiyatları okulun eğitim kalitesine, eğitim alınan saatlere, bulunduğu şehre göre değişmektedir. Sliema, bir çok dil eğitim merkezini bünyesinde barındırmaktadır. IELS dışında çok sayıda dil kursu bulunmaktadır. Öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden biri olan Malta, öğrencilerin taleplerine yönelik programlara sahiptir.
Öğrenci isterse genel İngilizce, yoğun İngilizce ya da sınav hazırlık programı alabilir. Okula başlar başlamaz öğrenciye yapılan seviye tespit sınavıyla seviyesi belirlenen öğrenci ortalama 6-8 hafta da kur atlamaktadır. Sadece öğrencinin İngilizce seviyesini yükseltmek için faydalı değildir. Öğrencinin yurtdışı deneyimi kazanmasına, ufkunun genişlemesine ve özgüveninin artmasına da yardımcı olmaktadır.
Genelde kurumsal okullardır. Dünyanın bir çok yerinde merkezi olan bu okulların Sliema ya da Gozoda merkezleri bulunmaktadır. Sliema Gozoya göre daha kalabalık ve eğlenceli bir şehirdir. Öğrenciler yaz döneminde eğitim aldıklarında  tatilde yapabilirler ve muhteşem anılarla ülkelerine dönebilirler.

Diğer Makaleleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.