Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Malta Dil Okulları Fiyatları

Tarih: 7/2/2013 1:18:00 PM   Gönderen: Webmaster

Sayısı her geçen gün hem fiyatlarının ekonomik olmasından hem de Türkiyeye yakınlığından fazlalaşmıştır. Dil eğitimi, Malta halkının ana dili gibi İngilizce konuşmaları ayrıca Maltanın güzel bir ada ülkesi olmasıyla beraber rağbet gören bir dil eğitimi merkezi haline gelmiştir. Ayrıca fiyatları da  bulundukları lokasyonlara, eğitim kalitelerine, öğretmenlerine ve marka değerlerine göre değişmektedir. Maltanın en keyifli şehri olan Sliemada konumlanan bir çok okul öğrencilerin en çok dikkatini çekenler arasındadır.
Sliema'da eğitim almak isteyen öğrencilerin seçenekleri arasında bulundurmasının bir nedeni de, en kalabalık şehir olması, gece hayatının en keyifli yaşanacağı yer olmasıdır. Hayatında ilk defa yurtdışı deneyimi kazanacak kişilerin ilk tercihi arasında olan okulları, yeşil pasaport almaya hak kazanmış Türk vatandaşları için de vizesiz giriş olması sebebiyle yine en fazla tercih edilme sebebidir. Türkiyeye uçakla sadece 3 saat olan bu sevimli ve küçük ada ülkesi, vizesiz giriş, okullar, yaşam şartlarının da ekonomik olması sebebiyle en gözde yerlerden biri haline gelmiştir.
Maltada bulunan dil eğitim merkezlerinin fiyatları arasında çok büyük farklar olmasa bile yine öğrencilerin bütçelerini etkileyen farklılıklar görülmektedir. Ortalama haftalık 50-70 euro fark gösteren fiyatları, yukarıda da bahsettiğimiz sebeplere göre değişkenlik göstermektedir.

Diğer Makaleleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.