Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

EC English Dil Okulu

Tarih: 6/25/2013 4:57:00 PM   Gönderen: Webmaster

Ec English neredeyse tüm şirketlerinin reklamını yaptığı okullardan biridir. Dünyanın bir çok yerinde olan bu okul, özellikle Maltada ki merkezi ile ünlüdür. Malta, Avrupa Birliğine girmesinden sonra önemini arttırmış, özellikle yaz aylarında oldukça öğrenci kazanmaya başlamıştır. Maltanın ana dilinin İngilizce olmaması diğer ülkelere göre Maltayı geri plana atsa da okullar fiyatları daha düşük olduğu için yine tercih edilme sebeplerinden biri haline gelmiştir.
Ec English dışında Sliema kentine kurulmuş daha bir çok okul bulunmaktadır. Öğrenci bütçesine göre, okulun lokasyonuna göre bunlardan biri tercih edebilir. EC English okulları arasında en ünlü okullardan biri olmasını sadece eğitim kalitesine ve başarısına değil aynı zamanda deniz kenarında olmasına da borçludur. Öğrenciler yaz aylarında eğitimi almak isteyecekleri için, okulun bu özelliği onlar için oldukça caziptir.
Eğitim danışmanlığı şirketleri yeşil pasaporta vize uygulanmaması gibi ve Maltanın diğer ülkelere göre daha ekonomik olmasından kaynaklı öğrencileri buraya yönlendirmeye çalışırlar. Malta tüm dünyadan öğrenci alabilen, keyifli bir ada ülkesidir. Ayrıca Türkiyeye yakın olması uçak bileti fiyatlarında da sıkıntıyı aza indirgeyecektir. Maltanın güney ülkelerinden biri olması, sıcak samimi insanlarla bir arada yaşamak bizler için de ayrıca bir şanstır.

Diğer Makaleleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.