Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Language School International Okulları

Tarih: 6/21/2013 4:43:00 PM   Gönderen: Webmaster

Language School International eğitim merkezi neredeyse dünyanın bir çok yerinde merkezi olan okullarından biridir. Danışmanlık şirketlerinin de favori okulları arasında ilk sırayı alır. Eğitim kalitesi, öğretmenleri ve teknolojik sınıfları oldukça başarılıdır.
Gerek satış departmanında çalışan personeli, gerek konaklama bölümünde çalışan personeli hepsi çok sıcak kanlı, samimi ve yardımseverlerdir. Eğitim danışmanları LSIın satışını yaparken içleri çok rahattır, bilir ki öğrenci gittiğinde sorun yaşamaz ya da herhangi bir problem de LSI bunu en kısa zamanda halletmeye çalışır.
LSI ın bulunduğu ülkeler İngiltere, Amerika, Yeni Zelanda, Avustralya, Malta, Fransa ve İsviçredir. Genelde tüm ülkelerde eğitimi veren okul, İsviçrede Almanca ve Fransada Fransızca eğitim vermektedir.
LSI okulu ayrıca öğrenciler için  çok  fazla, aktiviteler düzenlemektedir. Öğrenci hangi merkezine giderse gitsin, mutlaka okulun gezilerini ya da aktivitelerini görecektir. Okulun aktivitelerine ya da gezilerine katılmak, öğrenci için çok yararlıdır. Hem konuşma İngilizcesini geliştirebilir hem de daha fazla arkadaş edinerek yurtdışında eğitimin tadına varır. Okul bittikten sonra dahi arkadaşlıklarını sürdüren, birbirlerinin ülkelerine gidip, ziyaretlerde bulunan durumlar yaşanmış örnekler arasındadır.
Öğrencilerin yukarıdaki bilgileri daha detaylı öğrenebilmek ve doğru karar vermek adına danışmanlık şirketleri ile görüşmeler sonucunda gitmeleri gerekir.


Diğer Makaleleri İncele

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.