Avustralya'da Lise Eğitimi

avustrayada lise eğitimi Avustralya, lise eğitimine özel önem veren ülkelerden biridir. Liselerin hepsi devlet destekli ve çoğunlukla kız-erkek karışık okullardır. Okulların en son teknolojiyle donanmış olması ve eğitimde son teknikleri uygulaması ile ün salmıştır.

Avustralya'da liseler ocak ayı sonunda başlamakta ve aralık ayı sonunda bitmekte olup, iki dönemden oluşmaktadır ve okul yılı içinde de 2 kez tatilleri vardır. Devlet okulları genellikle Queensland çevresinde toplanmış, sınıf mevcutları az, sınırsız spor olanakları ve en son teknoloji ile donatılmış okullardır. Yabancı öğrenciler için ek İngilizce dersleri de verilmektedir.

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.