Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09


ICEP WORLD Türkiye Ofisleri Çalışanları

Üst Sıra: Jankat Yener(İzmir Şube Müdürü), Ahmet Atasoy(Web Developer), M. Faik Özcan(Genel Müdür), Aytek Yener(Genel Müdür Yardımcısı), Fatih Azmioğlu(İstanbul Şube Müdürü)
Alt Sıra: Sevgi Yılmaz(Denizli Şube Müdürü), Ayça Gökkaya(Eğitim Danışmanı), Özge Gençtürk(Eğitim Danışmanı), Gülcan Potukoğlu(Eskişehir Şube Müdürü), Nazan Madak(Eğtim Danışmanı), Alev Serindağ(Ankara Şube Müdürü)

ICEP International Cultural Exchange Programs
Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Ankara'da, 1986 yılında, küçük ancak alanında öncü bir işletme olarak faaliyetlerine başlayan ICEP, bugün ICEP WORLD adıyla, İngiltere, Amerika ve Avrupa'nın değişik ülkelerindeki ICEP WORLD ofisleriyle yurt dışı eğitim sektöründe faaliyette bulunan uluslararası bir marka haline gelmiştir.

9 ülkede, 15 yerel ofisi, 50'ye yakın çalışanı ve yurt dışı eğitim ve kültürel değişim programlarında çeyrek asırlık deneyimiyle, ICEP WORLD, sadece Türkiye'de değil, dünya çapında on binlerce öğrenciye hizmet vermektedir.

ICEP WORLD Genel Merkezi İngiltere Londra'dadır. Her bir şubemiz, birbirinden bağımsız işletmelerden oluşmaktadır. Dünya çapındaki bütün ofislerimiz, ICEP WORLD markasıyla tek bir şemsiye altında, yüksek kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. 

ICEP WORLD ABD ofisi, ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından 2 farklı programda (Au Pair ve Work and Travel) yetkili kılınmıştır. Bu yetki sayesinde, dünya çapındaki ICEP WORLD ofisleri, bulundukları ülkelerdeki kendi program koşullarını kendileri belirleme ayrıcalığına sahiptir. Bu ayrıcalık sayesinde, Türkiye'deki ICEP WORLD ofisleri Amerika'ya çok düşük ücretlerle Work and Travel öğrencisi gönderme şansını yakalamıştır.

ICEP WORLD İngiltere ofisi, İngiltere İçişleri Bakanlığı'ndan, İngiltere Vize Hizmetleri konusunda öğrencilerini konsolosluklarda ve İngiltere İçişleri Bakanlığı'nda temsil etme yetkisi almıştır. Bu yetki ile, Türkiye'deki ICEP WORLD şubelerine başvuran öğrencilere,  ücretsiz profesyonel vize danışmanlık hizmeti verilmektedir.

İngiltere İçişleri Bakanlığı'ndan profesyonel vize danışmanlık yetkisi alan ilk ve tek Türk yurtdışı eğitim firması ICEP WORLD'dur.

- ICEP WORLD'ün tarihçesi
- Yurtdışı eğitimde Neden ICEP?
- Basında ICEP
- ICEP WORLD'ün hizmetleri
- Şubeler ve Adresler
- Bize Yazın

 

 

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.