Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Yurtdışı Eğitim Programlarına
ICEP WORLD ile Kayıt Olmanın Farkını Yaşayın!


- ICEP WORLD, yurtdışındaki eğitim kuruluşlarının resmi ücretleri ve diğer zorunlu giderleriniz (vize, uçak masrafı vs.) dışında sizden hiçbir şekilde danışmanlık ücreti talep etmez, tüm kayıt işlemlerinizi ücretsiz yürütür.

ICEP WORLD’de öğrenci hizmetleri neden ücretsiz?
Yurtdışındaki eğitim kuruluşları, müşterilerini yetkili acentelerine başvurmaları için teşvik etmektedir. Bunun 2 önemli nedeni vardır: Müşterilerinin sorunsuz vize alabilmesini sağlamak ve kayıt işlemlerini hızlandırmak.

Yurtdışındaki yüzlerce eğitim kuruluşunun Türkiye’deki resmi acentesi olan ICEP WORLD, sunduğu hizmetler için temsil ettiği eğitim kuruluşlarından maddi destek almakta ve öğrencilerden hiç bir ekstra ücret talep etmemektedir.

- ICEP WORLD, yurtdışındaki eğitim kuruluşkarı tarafından kendisine sağlanan özel indirimler sayesinde, size resmi ücretlerden daha ekonomik seçenekler sunar.

- ICEP WORLD vize başvuru işlemlerinizin doğru ve eksiksiz olabilmesi için, tüm tecrübesini size aktarır, vize başvuru dosyanızı hazırlar ve ücretsiz olarak destek sağlar.

- ICEP WORLD vize başvurusu için gerekli olan belgelerinizin, zamanında elinize ulaşması için tüm organizasyonu sizin adınıza yürütür.

- ICEP WORLD, konaklama seçeneklerini sizinle birlikte değerlendirir, bütçe ve konfor ihtiyacınıza göre, size en uygun konaklama seçeneklerini sunar.

- ICEP WORLD, isteğinize bağlı olarak havaalanı karşılama-uğurlama ve transfer organizasyonunuzu yapar.

- ICEP WORLD, sağlık sigortası ihtiyaçlarınız için size teklif sunar.

- ICEP WORLD, gideceğiniz ülkeye kolay uyum sağlayabilmeniz için, yurtdışına gitmeden önce size uyum eğitimi verir. Bu eğitimler sayesinde, yurtdışında ihtiyacınız olan tüm bilgiler size yazılı ve sözlü olarak aktarılır.

- ICEP WORLD, mevcut şartlar dahilinde, en ekonomik uçak bileti organizasyonunu sizin adınıza yapar.

- ICEP WORLD, eğitim süreniz boyunca yurtiçi ve yurtdışı ofisleri ile, ihtiyaç duyduğunuz her zaman size hizmet vermeye devam eder. Akademik gelişim, konaklama veya kurs değişikliği, kültürel uyum problemleri gibi konularda sürekli sizinle irtibat halinde olur.

- ICEP WORLD, yurtdışında karşılaşılan tüm problemlerde sizin yanınızdadır. Acil destek hatlarımız ile Türkçe bilen danışmanlarınıza her zaman ulaşabilirsiniz.

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.