Diğer Haberleri İncele

Malta Vizesi İtalyan Konsolosluklarından verilecek

Okunma Sayısı: 5620    Tarih: 10/15/2007   Gönderen: ICEP Yurtdisi Egitim

300 bin nüfusuyla Avrupa Birliği'nin en küçük ülkelerinden biri olan Malta'ya Türkiye'den yapılan vize başvuruları, 1 Kasım 2007'den itibaren sadece İtalyan konsoloslukları aracılığıyla yapılabilecek.

AB'nin en kolay vize alınabilecek ülkelerinden biri olan Malta, Türkiye'deki vize işlemlerini, kendisine en yakın ülke olan İtalyan konsoloslukları aracılığıyla gerçekleştirmeye karar verdi. Bu anlamda, 1 Kasım 2007'den itibaren vize almak için, Ankara ve İstanbul'daki İtalyan konsolosluklarına başvurmak gerekecek.

Malta, Schengen vizesi kapsamında olmadığı için, başvuru esnasında, eskiden olduğu gibi maddi durum ve okul kayıt belgeleri verilecek. Daha detaylı bilgi, ICEP'in vize danışmanlarından alınabilir.

Diğer Haberleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.