Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Diğer Haberleri İncele

Work and Travel vizesinde İngilizce seviyesi artık çok daha önemli

Okunma Sayısı: 5980    Tarih: 1/18/2013 5:23:00 PM   Gönderen: ICEPWorld Yurtdýþý Eðitim

Amerika Konsolosluğunun, WORK AND TRAVEL programı “Vize Başvuruları” ile ilgili olarak, 16 Ocak 2013 tarihli bildirisinde şu açıklamalar yapılmıştır;

Bu yıldan itibaren, vize mülakatlarında adayların “İngilizce yetkinliği” daha detaylı olarak sorgulanacaktır.

Adayların, sadece işlerini kotaracak düzeyde değil, iş dışında da karşılaşabilecekleri bazı durumlarda kendilerini doğru ifade edecek ve karşısında ki insanlarla rahat anlaşabilecek seviyede İngilizce bilmeleri gerekmektedir.

Buna göre WORK & TRAVEL programına katılan adaylar, sağlık sorunlarını dile getirebilecek, sağlık personeli ile anlaşabilecek,"kiralama" vb işlerde kabul şartlarını algılayabilecek, gerekli olduğu durumlarda polis ve kanun uygulayıcılarını anlayabilecek düzeyde İngilizce yetkinliğine sahip olmalıdırlar.

Diğer Haberleri İncele

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.