Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Diğer Haberleri İncele

Dilinizi Egzotik bir Ülke Olan Güney Afirka'da Geliştirin

Okunma Sayısı: 7577    Tarih: 11/14/2012 1:57:00 PM   Gönderen: ICEPWorld Yurtdýþý Eðitim

Dil eğitimi almak istiyorsunuz ancak öyle İngiltere veya Amerika gibi klişeleşmiş merkezler size çok cazip gelmiyor olabilir. Dil eğitiminizi alırken gerçekten çok farklı bir kültür ve yaşam biçimi içine dahil olup hayatınız için değişik bir deneyim olsun istiyor olabilirsiniz. İşte bu noktada Güney Afrika sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Özellikle Cape Town dil eğitimi açısından öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirdir.

Güney Afrika Cumhuriyeti'nin ılıman iklimi ve tropikal ortamı ile hem dil öğrenebilir hem de inanılmaz bir zaman geçirebilirsiniz. Þehrin hemen arkasında tepesi dümdüz bir masayı andırdığından dolayı adını Table Dağı olarak alan muhteşem manzaralı dağa teleferik ile çıkıp görüntünün zevkini çıkartabilirsiniz.

Ülkede zencisinden melezine, müslümanından Hindusuna kadar çok farklı etnik kültüre sahip insanlarla tanışmanız mümkün olacaktır. Bu da size çok farklı bir deneyim kazandıracaktır.

Son yıllarda Güney Afrika Cumhuriyeti'nde dilokulları oldukça fazla gelişim göstermiştir. Sayıca da oldukça çoğalmıştır. Bu sebepten dolayıdır ki son yıllarda bu ülkeyi tercih eden öğrenci sayısında çok büyük artış gözlemlenmiştir. Ayrıca yaşamsal gider olarak diğer eğitim alınabilecek ülkeler ile kıyaslandığında çok daha ucuz şartlarda yaşama olanağı sağlıyor. Bu da öğrencinin bu ülkeyi tercih etmesi için ayrı bir sebep olarak karşımıza çıkıyor.

Ülkenin 1 aylık süre için Türkiye vatandaşlarına vizesiz giriş imkanı bulunduğunu da hatırlatmak isteriz. Ülkede tercih edilebilecek bazı dilokullarını sıralamak gerekirse ;

- Euro Centres
- LaL Language School
- International House
- EC English

Diğer Haberleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.