Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Diğer Haberleri İncele

ICEP WORLD Londra ofisi, Ingiltere'de resmen vize danışmanlık yetkisi aldı

Okunma Sayısı: 14335    Tarih: 4/2/2010 3:30:00 PM   Gönderen: ICEPWorld Yurtdýþý Eðitim

Türkiye'de yurtdışı eğitim ve kariyer danışmanlığında ilklere imza atan ICEPWORLD, Londra şubesindeki 2 çalışanı için İngiltere vize sisteminde resmi danışmanlık yetkisi aldı.

İngiltere kanunlarına göre, vize ve göçmenlik danışmanlığı yapacak olanların, Göçmenlik Hizmetleri Komisyonundan (OISC) belge sahibi olması gerekiyor. Belge sahibi olmadan vize danışmanlığı verenler, İngiltere Kanunlarına göre suç işlemiş sayılıyorlar.

OISC belgesi olanlar, aldıkları belge türüne göre İngiltere vize sistemi hakkında bilgi verme, vize başvurusunda bulunma, müşterilerini elçilik, mahkeme ve İçişleri Bakanlığında temsil etme yetkisi oluyor.

ICEPWORLD Londra Þubesi çalışanları Tamer Ulay ve Çelemet Yener, OISC'nin aradığı tüm koşulları yerine getirip, gerekli sınavları geçerek, İngiltere kanunlarına göre vize ve göçmenlik danışmanlığı yapma yetkisi aldılar.

Bu yetki ile, ICEPWORLD öğrencileri Türkiye'den vize başvurularını ve İngiltere'den öğrenci vizesi uzatma işlemlerini, İngiltere Devletinin resmen yetki verdiği danışmanları aracılığıyla yapabilecekler.

Diğer Haberleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.