Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Diğer Haberleri İncele

İngiltere'de hükümet yeni vize sistemine başvuranların görüşlerini öğrenmek istiyor

Okunma Sayısı: 4256    Tarih: 4/28/2009 3:44:00 PM   Gönderen: ICEPWorld Yurtdýþý Eðitim

İngiltere İçişleri Bakanlığı, 31 Mart 2009 tarihinde yürürlüğe giren, yeni öğrenci vize sistemi (TIER 4) hakkında, vizeye başvuran öğrencilerin görüşlerini almak amacıyla kapsamlı bir anket düzenledi.

Bakanlık tarafından, tarafsız bir kuruluşa hazırlatılan ankete, TIER 4 Öğrenci Vizesine başvuran herkes katılabilecek. Anketin amacı, yeni sistemin eskisine göre ne kadar etkili ve hızlı sonuçlanabildiğini öğrenmek ve vizeye başvuran öğrencilerin memnuniyet oranını ölçmek. Bakanlık sözcüleri, ankete katılanların kimliklerinin kesinlikle gizli tutulacağını, öğrencilerin yaşadıkları olumsuzlukların ise en kısa sürede giderilmeye çalışılacağını açıkladılar.

31 Mart 2009 tarihinden sonra İngiltere Öğrenci Vizesine başvurduysanız, ankete katılmak için şu linki ziyaret etmeniz yeterli:


http://www.ukvisas.gov.uk/en/aboutus/newsroom/?view=News&id=17027298

Diğer Haberleri İncele

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.