Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Diğer Haberleri İncele

Amerika'da Au Pair olanlara EF'den ücretsiz dil eğitimi

Okunma Sayısı: 6080    Tarih: 4/20/2009 11:35:00 AM   Gönderen: ICEPWorld Yurtdýþý Eðitim

EF dil okulları grubu, Amerika'da Au Pair olmak üzere, Türkiye'deki ICEP şubelerine kayıt yaptıranlara, 2 ay süreyle ücretsiz online dil eğitimi verecek.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan ICEPWORLD Au Pair Departmanı sorumlusu Gülçin Turhan "Türkiye'de yurtdışı eğitimde bir ilke daha imza atıyoruz. Au Pair olmak isteyen öğrencilerimizin, Amerika'ya gittiklerinde daha iyi iletişim kurmalarına yardımcı olmak için, onların Amerika'ya gitmeden önce 2 ay süreyle internet üzerinden yoğun dil eğitimi almalarını sağlıyoruz. EF kalitesinde, öğrencilerimiz alacakları bu eğitim ile, Amerika'ya gittiklerinde daha başarılı olacaklardır" diyerek Amerika'da Au Pair olmanın önemli avantajlarından da bahsediyor:

Amerika'da au pair'lik için 18-26 yaşları arasında ve bayan olmak gerekiyor. Aynı zamanda orta düzeyde İngilizce bilmek ve otomobil kullanabilmek de koşullar arasında yer alıyor.

Amerika'da aupairler, Amerikalı bir aile yanında kalıp, ailenin çocukları ile ilgileniyorlar. Bunların karşılığında kendilerine ayda 800 dolar cep harçlığı, ücretsiz barınma, yemekler ve Amerika'ya gidiş dönüş uçak bileti olanağı sağlanıyor.

EF grubu ile ICEPWORLD'ün vardığı özel anlaşma ile, Amerika'ya aupair olarak gitmek isteyenlere, 2 ay online dil eğitimi de ücretsiz veriliyor. Online dil eğitiminin en önemli avantajı, öğrencinin dilediği zaman eğitim alması. Online eğitim sınıflarında, aktif hizmet veren öğretmen sayısı 60.

Amerika'da aupair olmak için, ICEPWORLD'ün 0212 250 13 09 numaralı telefonundan bilgi alınabilir.

Diğer Haberleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.