Öğretmenlikte puana göre zorunlu atama yerine, kariyere göre atama sistemi getiriliyor...

Öğretmenlikte puana göre zorunlu atama yerine, kariyere göre atama sistemi getiriliyor...Tarih: 5/22/2012 11:01:00 AM   Gönderen: Webmaster

Artık ‘tayin’ yerine Kariyer Planlama Sistemi başlayacak. Aynı meslekten ve aynı seviyeden olan öğretmenler yükselmek için sınava girecek. Milli Eğitim Bakanlığının gündeminde olan öğretmenlerin rotasyonundaki değişikliğe göre performansları ile birlikte akademik başarılarının yanı sıra sınavdan aldıkları puana göre yükselecekler. Bununla birlikte maaşları, statüleri ve kariyerleri artmış olacak ve öğretmenler kariyerinde yükseldikçe öncelik hakkı doğacak ve başarılı öğretmenler bir nevi ödüllendirilmiş olacak.

Etiketler: ögretmen , tayin , milli egitim bakanligi , kariyer planlama sistemi

Diğer Eğitim Haberleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.