Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

3. ‘Prof.Cüneyt Gökçer’ Uluslaraarası Tiyatro Festivali

3. ‘Prof.Cüneyt Gökçer’ Uluslaraarası Tiyatro FestivaliTarih: 5/2/2012 10:21:00 AM   Gönderen: Webmaster

İstanbul Kültür Üniversitesi Tiyatro Topluluğu tarafından düzenlenen festival 30 Nisan Pazartesi günü itibariyle başlıyor. On gün sürecek olan festivale Romanya, Yunanistan, İsrail, İsviçre, İspanya gibi ülkelerinde katılımıyla renkleniyor. Bununla birlikte Balıkesir, Yeditepe, Kadir Has, Haliç, Mimar Sinan Üniversiteleri ve Devlet Tiyatroları da katılıyor. Tiyatro oyunlarının dışında konferanslar, paneller, atölye çalışmaları, müzik dinletilerine de yer verilecektir. Festivalin amacı kutuplaşmaları aşarak sevgi ve barışa destek vermektir. Açılış gecesinde bazı sanatçılara yaşam boyu onur ödülü verilecektir.
30 Nisan-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalin detaylarını www.iku.edu.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Etiketler: festival , tiyatro , iku

Diğer Eğitim Haberleri İncele

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.