Bosna Hersek Türk Öğrencilere Kapılarını Açtı

Bosna Hersek Türk Öğrencilere Kapılarını AçtıTarih: 4/20/2012 12:06:00 PM   Gönderen: Webmaster

Akara Yurtdışı Eğitim Fuarına katılmak üzere ülkemizi ziyaret edern Bosna Hersek Amerikan Üniversitesi yetkilisi Jasmin Latovic, lisans ve lisansüstü eğitim için Türk öğrencileri Saraybosna, Tuzla, Banya Luka ve Mostar şehirlerindeki kampüslerine davet ettiklerini belirtti.
Üniversitenin YÖK denkliğini yeni aldığını ve hali hazırda 12 Türk öğrencinin bünyelerinde eğitim gördüğünü belirten Latovic, sayının artacağını düşündüklerini de sözlerine ekledi. Ülkelerinde yaşam giderlerinin Türkiye’ye göre düşük olması ve İstanbul Saraybosna arası mesafenin uçak yolculuğu ile 1,5 saat olmasının öğreniclerinin memnuniyetini artırdığını açıkladı.

Etiketler: bosna hersek , türkiye , ögrenci

Diğer Eğitim Haberleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.