Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

THK Üniversitesini Eden 16 Öğrenciye Dil Eğitimi

THK Üniversitesini Eden 16 Öğrenciye Dil EğitimiTarih: 4/19/2012 2:18:00 PM   Gönderen: Webmaster

Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesini tercih eden 16 yaş üstü her öğrenci Amerika'daki ortakları olan Vaugh College da 80 saatlik yaz okulu dil eğitimi alabilecek ve tüm kültürel etkinliklere katılabilecektir.
Yaz okulu yurtdışı eğitimi için THK Üniversitesini tercih eden öğrenciler New York Vaughn College Kampüs'ün de konaklamaları sağlanacaktır. THK Üniversitesinin farkı 16 yaş üzeri herkes yaz okuluna katılabilir; Amerika'daki havacılık ve uzay üniversitesinde THK’nin kontrolü doğrultusunda eğitimlerini tamamlayabilirler.
-Amerikan Kültürel Deneyim Programı-
Haftada 20 saat İngilizce eğitimi görecek olan öğrencilere bunun dışında 4 saatte kültürel uygulama laboratuarı içinde eğitim verilecektir. Bunun dışında kampüs öğrencilerinin yararlandığı bilgisayarlardan, spor salonlarından ve laboratuvarlardan istedikleri an yararlanabilir ve simülatör laboratuvarlarında uçuş yapabilirler. Öğrencilerin istediği doğrultusunda diğer üniversite derslerine katılımcı olabilme imkanı verilecektir.
Tüm bu yoğun yaz okulu dil programı ile birlikte New York'ta gezi ve aktivitelere katılabilecek, Amerikan kültürünü kısa sürede çok detaylı öğrenebilme fırsatı yakalayabileceklerdir.

Etiketler: thk , egitim , dil okulu , vaugh college

Diğer Eğitim Haberleri İncele

Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.