Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09

Lise Öğrencilerine Burs

Lise Öğrencilerine BursTarih: 12/6/2011 10:49:00 AM   Gönderen: Webmaster

Uluslar arası Eğitim ve Kültür Programları kapsamında lise öğrencileri 2012-2013 akademik yılında yurt dışında eğitim alabilecek. MEB tarafından onaylı bu program kapsamında Venezuella, Þili, Norveç, Macaristan, Estonya, Finlandiya, Fransa, ABD, Avustralya, Almanya, Arjantin, Belçika, Brezilya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka Hollanda Japonya, İsviçre, Litvanya Ve Meksika bulunuyor.

Program ücretini karşılayamayacak öğrenciler ise YFU (Youth for Understanding)’ya başvurarak burs imkânından yararlanabilecekler. Burstan 1 Nisan 1994 - 1 Eylül 1997 tarihleri arasında doğmuş ve hala lise eğitimi alan öğrenciler yararlanabilecek.
Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Etiketler: uluslararasi degisim programi , yfu , lise yurt disi egitim , lise yurt disi egitim bursu , yfu bursu.

Diğer Eğitim Haberleri İncele

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.