Ulusal Öğretmen Stratejisi Çalıştayı’nda Görüşülen Konular

Ulusal Öğretmen Stratejisi Çalıştayı’nda Görüşülen KonularTarih: 11/22/2011 11:36:00 AM   Gönderen: Webmaster

Çalıştay sırasında öğretmenlerin hizmet öncesi eğitimleri, atanmalarına ilişkin esasları, hizmet içi eğilimleri ve mesleki gelişimleri, meslekte yükselmelerine ilişkin dört başlık ele alındı. KPSS’de alan sorularına yer verilmesi ve yeni başlayan öğretmenlere lalalık sisteminin getirilmesi gibi fikirler öne çıktı. Öğretmenlik sisteminin stajyerlik sistemine benzer bir şekilde yürütülmesine ilişkin öneriler sunuldu. Çalıştaydan aynı zamanda zam kararı da çıkmış bulunuyor.

Etiketler: ögretmen maas zamlari , ögretmen çalistayi , ulusal ögretmen çalistayi , çalistay sonucu , ulusal ögretmen çalistayi sonucu , ögretmen çalistayi sonucu.

Diğer Eğitim Haberleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.