Dershanelerden Açıklama

Dershanelerden AçıklamaTarih: 7/6/2013 3:08:00 PM   Gönderen: Webmaster

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın SBS'nin kaldırılacağı ve dershanelerin dönüştüreleceğini açıklamasının üzerine dershanelerden bir açıklama geldi.
Ortak basın açıklamasına göre,dershanelerde alınan eğitim ve öğretim hizmetinde hiç bir aksama olmayacağı belirtildi.
2013-2014 eğitim öğretim yılı fiyatları için ise öğrenci/kursiyer ücretlerinin belirlenip Milli Eğitim Bakanlığına bildirildiği açıklandı.
Yeni dönem için kayıtların alındığını belirten ÖZ-DE-BİR,GÜVENDER VE TÖDER, dershanelerin yeni döneme hazır olduğunu belirtti.
Sınavlar olsa da olmasa da 4. 5. 6. ve 7. sınıfa devam eden öğrencilerin okul başarısını arttırmak için kayıt yapıldığını öne süren açıklama da velilerin yeni döneme dair hiç bir kaygı ve endişelerinin olmaması gerektiği,dershanelerin yeni dönem için hazır olduğu kamuoyunun bilgilerine sunulmuştur.

Diğer Eğitim Haberleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.