Altı Üniversitede Yeni Enstitüler, Fakülteler ve Yüksekokullar Kuruldu

Altı Üniversitede Yeni Enstitüler, Fakülteler ve Yüksekokullar KurulduTarih: 8/23/2011 10:15:00 AM   Gönderen: Webmaster

Altı üniversitede yeni fakülte, yüksekokul ve enstitü kurulmasına ilişkin karar dün Resmi Gazete’de yayınlandı. Buna göre Yüzüncü Yıl Üniversitesi’ne bağlı Eczacılık Fakültesi, Þırnak Üniversitesi’ne bağlı Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu, Ege Üniversitesi’ne bağlı Moda ve Tasarım Yüksekokulu, Kafkas Üniversitesi’ne bağlı Güzel Sanatlar Fakültesi, Hakkâri Üniversitesi’ne bağlı Yabancı Diller Yüksekokulu ve Gaziosmanpaşa Üniversitesi’ne bağlı Eğitim Enstitüsü kuruldu.

Etiketler: yeni fakülteler , yeni enstitüler , yeni yüksekokullar , ege üniversitesi , sirnak üniversitesi , gaziosmanpasa üniversitesi , hakkari üniversitesi , yüzüncü yil üniversitesi , kafkas üniversitesi.

Diğer Eğitim Haberleri İncele

ETİKETLER
Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.