• EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

NZ

YENİ ZELANDA
ÜLKE REHBERİ
Detaylı Amerika Rehberi


Ulusal Tatiller

On resmi tatilden yedisinin tarihleri bellidir. Bunlar Noel, Boxer (dini tatil) Günü, Yılbaşı, 2 Ocak, 6 Şubat'taki Waitangi Günü (Maorilerle 1840'da imzalanan antlaşmayı kutlamak için) ve 25 Nisan'daki Anzak Günü'dür (Yeni Zelandalı askerlerin %88'inin öldüğü Gelibolu savaşını anmak için).

İyi Cuma ve Paskalya Yortusu'nun hangi gün kutlanacağı Kraliçe'nin Doğum günü (haziranın ilk pazartesisi) ve İşçi Bayramı (ekimin dördüncü pazartesisi) gibi yıldan yıla değişir.

Ayrıca, her bölgenin çoğunlukla Avrupalı yerleşimcilerin ilk gemilerle geldiği günü kutladıkları kendi yıldönümleri vardır. Auckland'ın yıldönümü yalnızca şehirde değil, ülkenin kuzeyinden Taupo'ya kadar uzanan bir bölgede kutlanır. Hangi gün kutlanacaklarına o yıl karar verildiği ve standart bir formülü olmadığı için bu yıldönümlerinin bazılarının ne zaman kutlanacağını kestirmek olanaksızdır.

 

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.