• EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

NZ

YENİ ZELANDA
ÜLKE REHBERİ
Detaylı Amerika Rehberi


Şehiriçi Taşımacılık

Bu konuda sizi şaşırtacak fazla bir bilgi yok, yalnızca bazı şehirlerde yoğun olmayan saatlerde otobüs bilet fiyatları Pazartesi'den Cuma'ya azaltılır ve taksileri de duraktan çağırmalısınız, yoldan geçerken değil (aslında çoğu buna da durur). Taksi çağırmak için her yerden arayabileceğiniz ücretsiz numara 0800 505 555'tir. Bahşişin genelde verilmediğini de aklınızdan çıkarmayın.

Bisikletlere de oldukça yer ayrılmıştır. Bazı yerlerde bisikletlilere özel trafik ışıkları bile vardır ve ışığın sizin istediğiniz şekilde yanması için bir düğmeye basmanız gerekir. Yaylar çoğu trafik işaretinde basılacak bir düğme olduğunu görecektir. "Yürü" işareti ve karşıdan karşıya geçebileceğinizi gösteren bir sinyal bulursunuz. Trafik çok sakin olabilir ama yaylar yine de "kurallara uymadıkları için uyarı" alabilirler.
 

 

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.