Türkiye'nin Heryerinden 0 (850) 888 13 09
  • EĞİTİM DİLİ
  • EĞİTİM YERİ
  • KURS TÜRÜ
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • KONAKLAMA
DİL OKULU BUL

IR

İRLANDA
ÜLKE REHBERİ
Detaylı İrlanda Rehberi


Yiyecek

Geçtiğimiz yıllarda hem restoran sayısında hem de tadılabilecek dünya mutfakları sayısında olağanüstü bir artış olmuştur - özellikle de Fransız, İtalyan, İspanyol, Meksika, Çin, Hint, Orta Doğu ve Moğolistan yemeklerinin bulunabileceği Temple Bar bölgesinde. Kaliteyle beraber fiyatlar da yüksekmektedir.

Dublin restoranlarında çok sayıda değişik doğal malzeme bulursunuz - taze veya tütsülenmiş somon balığı, alabalık, karides, midye, biftek, domuz ve koyun eti; çoğu birinci sınıf ve lezzetli, doyurucu İrlanda peynir çeşitleri, sodalı ekmek. Ama İrlanda'ya özgü çok az yiyecek bulabilirsiniz çünkü ülkede zengin bir mutfak anlayışı yoktur ve insanlar İrlanda yahnisini ya da haşlanmış pastırma ve lahanayı eski fakir zamanlarla özdeşleştirmektedir. Bunlar basit yemekler olabilir ama hepsi de doyurucu ve lezzetlidir.

Web sitemizde verilen ücretler, firmamız danışmanlık ücreti ve -varsa- yurtdışına ödenecek olan döviz tutarının merkez bankası kurlarına göre TL karşılığını kapsamaktadır. Ücretlere, Maliye Bakanlığının 40 seri nolu tebliğine göre KDV ve tüm vergiler dahildir. Firmamızın tahsil etmediği ücretler ve vize ücretleri, ilgili ülkeye ödeme yapılırken döviz karşılığı olarak yapılmalıdır.

GBP: 0, USD: 0, AUD: 0, EURO: 0, CAD: 0
Copyright © 1986-2016 ICEP WORLD Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi. Tim hakları saklıdır.